O firmie

Witamy w Ciesiółka Auto Group!

Nasza Firma działa na leszczyńskim rynku od ponad 30 lat. Jesteśmy głównym dystrybutorem marek samochodywch Volkswagen, Skoda i Ford na lokalnym rynku. Wieloletnie doświadczenie oraz przemyślana polityka inwestycyjna i konsekwencja w realizacji założonych celów, stanowią podstawę do ciągłego i stabilnego rozwoju Firmy. Wszystkie dotychczas podejmowane przez nas działania doprowadziły do powstania w 2010 roku jednego z największych i najnowocześniejszych obiektów w Polsce, o łącznej powierzchni ponad 7 tys. m2. Stworzyliśmy modelowy obiekt, w którym klient może być kompleksowo obsłużony na najwyższym poziomie.

Nasz salon oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży samochodów Škoda.Dokonujemy również okresowych przeglądów samochodów, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz napraw blacharsko-lakierniczych oraz oferujemy oryginalne części i akcesoria Škoda. Najwyższą jakość naszych usług zapewnia ścisła współpraca z producentem, który przekazuje bieżące wytyczne dotyczące napraw, użytkowania samochodu i nowych ofert.

Nasze działania znajdują uznanie wśród importerów, którzy w tej chwili korzystają z wypracowanego przez nas dealerskiego know-how. Cały zespół Ciesiółka Auto Group codziennie pracuje, aby sprostać najwyższym wymaganiom wszystkich klientów.

"Polecamy i ręczymy za jakość w najdrobniejszym szczególe"

Ciesiółka Auto Group sp. j.
Al. Konstytucji 3 Maja 13, 64-100 Leszno
REGON 411108989 |  NIP 6961608728 Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru sądowego
KRS nr 0000078579.